Stolaři, podlaháři / Stavební truhláři

  • RESIDOMO Služby, s.r.o. - Prostřední Suchá, Dělnická 884/41, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov 4
  • HPP
  • 16 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

opravy dveří, výměny a opravy dřevěných podlah, pokládka plovoucích podlah, výměny prahů
Možno vysílat na služební cesty podle zakázek zaměstnavatele

Požadavky:

praxe nebo vyučení v oboru

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zaslat životopisy na email.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:RESIDOMO Služby, s.r.o. - Prostřední Suchá, Dělnická 884/41, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov 4
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:20. 06. 2019
datum ukončení pracovního poměru:18. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: benefity, stravenky, sleva na nájmu v bytě Residomo

jméno zaměstnavatele:RESIDOMO Služby, s.r.o., IČ: 03440435
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Miroslava Urbánková
telefon:+420 602 317 404
e-mail:miroslava.urbankova@residomo.cz