Montážník výstavních stánků / Montážní dělníci ostatních výrobků

  • KAMA EXPO s.r.o. - pracoviště Adamov, Mírová (areál ADAST), 679 04 Adamov
  • HPP
  • 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Montování výstavních stánků dle technických výkresů v ČR i v zahraničí. Přípravy a komunikace s výrobou.

Požadujeme:
manuální zručnost a ochotu odvádět kvalitní práci, ŘP sk. B, flexibilitu, angličtina výhodou - ne však podmínkou.

Nabízíme:
motivující platové ohodnocení v závislosti na výkonech, možnost cestování s hrazenými dietami.
První kontakt telefonicky nebo mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KAMA EXPO s.r.o. - pracoviště Adamov, Mírová (areál ADAST), 679 04 Adamov
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:KAMA EXPO s.r.o., IČ: 05019478
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Markéta Kalvodová
telefon:+420 728 171 327
e-mail:kalvodova.marketa@kamaexpo.cz