Dělník/dělnice textilní výroby / Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

  • Brněnská č.p. 20/3, 679 61 Letovice
  • HPP
  • 100 Kč / hod.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné pro absolventy.

Náplň práce:
příprava, obsluha a údržba textilního stroje, manipulace se zbožím. Manuální práce v kolektivu.
Nástupní mzda od 100 Kč/hod. Firemní benefity.
První kontakt telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Brněnská č.p. 20/3, 679 61 Letovice
mzda, plat (hrubý):100 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Tylex Letovice, akciová společnost, IČ: 00013366
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pavlína Straková, referent mezd a personalistiky
telefon:+420 516 801 204
e-mail:pstrakova@tylex.cz