Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - provozovna Louny, Přemyslovců 2654, 440 01 Louny 1
  • HPP
  • 18 500 Kč až 25 500 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce: Louny, Přemyslovců 2654
Požadujem min. vzdlěání vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářsý průkaz
nabízíme dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned

Náplň práce:
vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy
stravenky v hodnotě 70 Kč, bonusy
kontakt: 731541485, plicka@musp.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - provozovna Louny, Přemyslovců 2654, 440 01 Louny 1
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 25 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ZEMAN maso - uzeniny, a.s., IČ: 07387156
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Miloslav Plicka
telefon:+420 731 541 485
e-mail:plicka@musp.cz