ŘIDIČ/-KA DODÁVKY / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

  • Mooove CZ s.r.o. - ČR, EU, Česká republika + EU
  • HPP, DPP
  • 24 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

ŘIDIČ/-KA DODÁVKY
- Místo výkonu práce: ČR, EU
- PP, DPP, nástup možný ihned

Požadujeme:
ŘP sk. B

Náplň práce:
práce řidiče na dodávce Renault Master 10 palet

Nabízíme:
telefon, školení, auto doma
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (10 - 18 hod) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Stoklas David Bc., tel.: 777 605 688, e-mail: davidstoklas@seznam.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mooove CZ s.r.o. - ČR, EU, Česká republika + EU
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:Mooove CZ s.r.o., IČ: 06665292
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Bc. David Stoklas
telefon:+420 777 605 688
e-mail:davidstoklas@seznam.cz
kontaktní adresa:Jungmannova 1441/32, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2