PRODAVAČ/-KA / Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

  • MODAPRESSPLUS s.r.o. - hk, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9
  • HPP
  • 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

PRODAVAČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, krátký/dlouhý týden

Náplň práce:
prodej dámské módy

Požadujeme:
zkušenost v prodeji textilu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (po - pá od 9:00 do 17:00), kontaktní osoba: Burešová Kamila Ing., tel.: 724 704 245,

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:MODAPRESSPLUS s.r.o. - hk, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:MODAPRESSPLUS s.r.o., IČ: 02182874
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ing. Kamila Burešová
telefon:+420 724 704 245
e-mail:press.kamila@seznam.cz
kontaktní adresa:Na dlážděnce 1358/17, Libeň, 182 00 Praha 82