ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI / Všeobecní administrativní pracovníci

  • Královéhradecká lékárna a.s. - pracoviště, Veverkova 1343/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2
  • HPP
  • 20 000 Kč až 24 500 Kč

Popis nabídky práce:

ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody

Náplň práce:
organizace schůzek, zápisy z porad, evidence, kontrola a zveřejňování smluv
spolupráce při tvorbě vnitřních předpisů, administrativní práce spojené s chodem společnosti
evidence pošty, datové schránky, komunikace s vedením společnosti a zákazníky
organizační práce

Požadujeme:
ukončené SŠ, nejlépe ekonomického směru, velmi dobrou MS Office (Word, Excel, Internet, O365), organizační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, komunikační zdatnost
příjemné vystupování, pečlivost a loajalitu, znalost zásad písemného styku a korespondence
ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěven a penzijníúživotní pojištění, stravenky, flexivilní pracovní doba
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: personal@khl.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Královéhradecká lékárna a.s. - pracoviště, Veverkova 1343/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 24 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:Královéhradecká lékárna a.s., IČ: 27530981
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Jitka Pultrová
e-mail:personal@khl.cz