FAKTURANT/-KA / Fakturanti

  • Řeznictví a Uzenářství U Motyčků s.r.o. - Nový Bydžov, Třída Čsl. armády 1552, 504 01 Nový Bydžov
  • HPP
  • 19 000 Kč až 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

FAKTURANT/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned

Náplň práce:
fakturace, obchodní činnost

Požadujeme:
ÚSO vzdělání
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Motyčka David, tel.: 722 476 240, e-mail: motycka.d@seznam.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Řeznictví a Uzenářství U Motyčků s.r.o. - Nový Bydžov, Třída Čsl. armády 1552, 504 01 Nový Bydžov
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2020

jméno zaměstnavatele:Řeznictví a Uzenářství U Motyčků s.r.o., IČ: 03552918
obory:
  • Administrativa
  • Finance

kontaktní osoba:David Motyčka
telefon:+420 722 476 240
e-mail:motycka.d@seznam.cz