BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍCI - kontakt: telefonicky, e-mailem. / Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

  • Dětský domov a Mateřská škola speciální, Beroun, Mládeže 1102, Mládeže 1102/8, Beroun-Město, 266 01 Beroun 1
  • VPP
  • 8 400 Kč

Upřesňující informace: PP na zkrácený úvazek a na dobu určitou - možnost prodloužení PP, nepřetržitý + noční provoz, plat odpovídá 4. třídě a 12. stupni.

Požadavky:
zdravotní způsobilost pro práci v nočních službách, citlivý přístup k dětem, spolehlivost, komunikativní schopnosti, týmová spolupráce.

Náplň práce:
práce jako druhý noční pracovník u dětí s kombinovaným postižením, běžné úkony zaměřené na péči a dohled ve školském zařízení DD ve večerních a nočních hodinách a další pracovní úkony související s provozem zařízení jako jsou pomocné úklidové práce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dětský domov a Mateřská škola speciální, Beroun, Mládeže 1102, Mládeže 1102/8, Beroun-Město, 266 01 Beroun 1
mzda, plat (hrubý):8 400 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
datum nástupu:01. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:Dětský domov a Mateřská škola speciální,Beroun,Mládeže 1102, IČ: 47511753
datum zveřejnění nabídky práce:včera 26. 06. 2019
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Mgr. Jana Müllerová, ředitelka
telefon:+420 601 566 501
e-mail:mullerova@ddmsberoun.cz