PRACOVNÍCI ÚDRŽBY/SEŘIZOVAČI / Provozní zámečníci, údržbáři

  • MB TOOL s.r.o. - provozovna Olomoucká, Olomoucká 3897/116, 796 01 Prostějov 1
  • HPP
  • 130 Kč / hod.

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Fidlerová tel.: 731 440 017 (volat v době 6:00-14:00 hod.), e-mail hana.fidlerova@mbtool.cz.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru a znalost elektro problematiky - slaboproud výhodou
- praxi při údržbě strojů a zařízení v průmyslových provozech
- znalost práce na PC
- samostatnost, odpovědný přístup, časová flexibilita
- ŘP skupiny B

Náplň práce:

- údržba strojů a zařízení
- údržba interiéru a exteriéru prostor firmy
- provádění preventivních kontrol
- podílení se na opravách a práci při případných odstávkách zařízení

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní zázemí prosperující firmy
- příjemné čisté pracovní prostředí
- zaučení a perspektiva dalšího vzdělávání
- možnost dalšího profesního růstu
- PD: 6-14 hod,14-22 hod, 22-6 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:MB TOOL s.r.o. - provozovna Olomoucká, Olomoucká 3897/116, 796 01 Prostějov 1
mzda, plat (hrubý):130 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:MB TOOL s.r.o., IČ: 26276151
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Hana Fidlerová
telefon:+420 731 440 017