LABORANT/KA ODDĚLENÍ CNC / Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

  • CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1
  • HPP
  • 19 500 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- kontrola a čištění/doobrušování kovových dílů pod mikroskopem
- manipulace s citlivými výrobky a materiály (monokrystaly)
- práce s měřidly, základní čtení výkresové dokumentace

Požadujeme:

- středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření
- manuální zručnost, pracovitost,
- zodpovědnost, pečlivost a trpělivost
- schopnost organizovat si vlastní práci
- schopnost spolupráce
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

-zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
-zázemí české společnosti,
-práci ve zkušeném týmu,
-odpovídající finanční ohodnocení,
-5 týdnů dovolené,
-stravenky.

Pozice vhodná pro absolventy.

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 15.00 hod.,
e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.,

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1
mzda, plat (hrubý):19 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc: stravenky

jméno zaměstnavatele:CRYTUR, spol. s r.o., IČ: 25296558
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pecinová
telefon:+420 481 319 597
e-mail:jana.pecinova@crytur.cz