*Údržbář / Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

  • Tyršova 772/24, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou
  • HPP
  • 10 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za pracovní neschopnost, uvedená doba se může měnit.

Náplň práce:

Údržbářské práce ve školském zařízení , sečení trávy péče o zahradu, opravy drobné techniky,

Požadavky:

vyučení v technickém oboru

Nabízíme:

Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ddlipnik@ddlipnik.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tyršova 772/24, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou
mzda, plat (hrubý):10 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: - příspěvek na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772, IČ: 63701294
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Marie Vraštilová
e-mail:ddlipnik@ddlipnik.cz