OPERÁTOR/KA VÝROBY - KOMPLETACE VÝROBKŮ / Montážní dělníci ostatních výrobků

  • Ke Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1
  • HPP, VPP, DPP
  • 100 Kč až 115 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Práce na plný, zkrácený úvazek nebo DPP.
Práce na zkrácený úvazek 30 hod. týdně.
Do svého týmu hledáme nové pracovníky na pozici Operátor výroby - kompletace výrobků.

Požadujeme:
manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce:
jednoduchá kompletace výrobků.
Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:
Podnikové stravování, příspěvek na dopravu, odměna za nemarození, příspěvek na PP,ŽP.
První kontakt: BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556, email: k.hridelova@bak-pisek.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ke Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1
mzda, plat (hrubý):100 Kč až 115 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:16. 04. 2020

jméno zaměstnavatele:B a K production s.r.o., IČ: 63250471
počet volných pracovních míst:3
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:BcA. Kateřina Hřídelová
telefon:+420 734 852 556
e-mail:k.hridelova@bak-pisek.cz