Řidič/ka sk. C / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. -001, Žírovická 308/2a, Horní Lomany, 351 01 Františkovy Lázně
  • HPP, DPČ, DPP
  • 120 Kč / hod.

Místo výkonu práce: Žírovická 308/2a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 120,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h (možnost přesčasů 40 hodin měsíčně - od 1.10. do 31.3. v případě potřeby zimní domácí pohotovost - příplatek).

Náplň práce:
řízení kontejnerového vozidla, svozového vozidla, obsluha speciálních slničních vozidel, sekaček apod.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C, praxe v řízení není potřeba (prověří se ve zkušební době).

Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (9:00-13:00 h).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. -001, Žírovická 308/2a, Horní Lomany, 351 01 Františkovy Lázně
mzda, plat (hrubý):120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., IČ: 49356089
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Miroslav Mottl, vedoucí pracoviště
telefon:+420 734 790 578
e-mail:miroslav.mottl@ave.cz