Dispečer / Dopravní dispečeři

  • Březinova cesta 192/1, Pokratice, 412 01 Litoměřice 1
  • DPP
  • 91 Kč / hod.

místo je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením (vymezená chráněná pracovní místa).

Náplň práce:

- ověřování nástupu pracovníků ostrahy do směn
- kontrola pochůzek ostrahy v programu SIMPHONY
- zpracování hlášení o událostech a zasílání vedení společnosti
- ověřování poplachů na objektech ostrahy, komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- základní dovednosti práce s PC a telefonem
- slušné vystupování
- výpis z rejsříku trestů

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- příplatky za noční, víkendy, svátky
- důkladné zaučení
- příjemné pracovní prostředí
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 7:00 do 15:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Březinova cesta 192/1, Pokratice, 412 01 Litoměřice 1
mzda, plat (hrubý):91 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:05. 06. 2020

jméno zaměstnavatele:OKO 69, s.r.o., IČ: 25032909
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Administrativa
  • Doprava

kontaktní osoba:Marie Machleidtová
telefon:+420 477 070 025
e-mail:eva.cerna@oko69.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.oko69.cz/