PRACOVNÍK/NICE NA ÚKLID / Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

  • SV metal spol. s r.o., středisko Letohrad, Orlice 292, 561 51 Letohrad
  • HPP
  • 86 Kč / hod.

Pracovník/nice na úklid, pracoviště Letohrad, nástup dohodou.
Zkrácený pracovní úvazek nebo dohoda o provedení práce (cca 5 hodin denně, tzn. 25 hodin týdně), možno i na hlavní pracovní poměr. Osobní pohovor je nutný.

Pracovní náplň:
úklid kanceláří, kuchyně, šaten, toalet, chodby, dílen a ubytovny.
Jedná se o stírání, luxování, vynášení košů, utírání prachu, praní, převlékání povlečení a další činnosti spojené s úklidem.
Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:SV metal spol. s r.o., středisko Letohrad, Orlice 292, 561 51 Letohrad
mzda, plat (hrubý):86 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:22. 04. 2019

jméno zaměstnavatele:SV metal spol. s r.o., IČ: 25257366
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Služby

kontaktní osoba:Zuzana Rážová
telefon:+420 495 433 189
e-mail:jobs@svmetal.cz