TECHNIK SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ / Technici elektronici

FirmaNej.cz s.r.o.
AdresaDr. Milady Horákové 54/143, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- údržba a servis optických a metalických sítí elektronických komunikací pro služby vysokorychlostního internetu a digitální televize (IPTV, DVB-C, DVB-T)
- montáž optických a metalických přípojek pro koncové uživatele v bytových domech
- konfigurace a instalace aktivních prvků (modemy, routery, hlasové brány, set-top boxy)
- servisní zásahy - technická podpora zákazníků služeb elektronických komunikací

Požadujeme:

- SŠ vzdělání v IT nebo elektrotechnickém směru
- znalosti a technický přehled v oboru (PC, IT, elektronika, IP komunikace, sítě, SW, HW)
- vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost,
- zájem o obor, schopnost, učit se novým věcem
Preferujeme:
- znalosti a zkušenosti s optickými a metalickými sítěmi elektronických komunikací
- osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- bydliště v Liberci

Nabízíme:

- zaměstnání na trvalý pracovní poměr
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- kvalitní technické zázemí
- příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned.
Své nabídky s životopisem zasílejte na e-mail baranek@nej.cz nebo na adresu Nej.cz s.r.o., pobočka Liberec, Dr. Milady Horákové 54/143, 460 06 Liberec 6.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nej.cz s.r.o.-002, Dr. Milady Horákové 54/143, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Nej.cz s.r.o., IČ: 03213595
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bohumil Baránek
e-mail:baranek@nej.cz