Skladník/řidič ŘP sk. "C" / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaTAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka
AdresaPrůmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
Svoz hotových výrobků z výrobních linek do skladu, převoz materiálu mezi výrobními středisky, práce ve skladovém oddělení import/export, zajištění nakládek a vykládek, každodenní používání VZV, související evidenční činnost.

Požadujeme:
Řidičský průkaz pro skupinu C včetně profesní způsobilosti řidiče, platný průkaz VZV velkou výhodou, spolehlivost, zodpovědný přístup, FYZICKÁ ZDATNOST!!
Zaměstnanecké benefity: dovolená nad rámec zákona, dotované stravování, dotované horké nápoje, příplatky za práci na odpolední směně, příspěvky na cestovné, možnost vzdělávání a získání profesních průkazů, platné příplatky dle Zákoníku práce, moderní a příjemné pracovní prostředí, narozeninový dárek.
Bližší informace o volném místě p. Reichlová, osobně na adrese Hakenova 22, Znojmo 669 02. Dotazovat se lze telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka, IČ: 27241751
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Denisa Reichlová
telefon:+420 515 284 710
e-mail:prace@tamura-europe.co.uk