Technik / Strojírenští technici technologové, normovači

  • Michal Kostrej - 001, Krajková 83, 357 09 Habartov
  • HPP
  • 25 000 Kč až 32 000 Kč

Popis nabídky práce:

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky: 603 826 146, 605 218 222, Kostrej Martin, od 6:00-14:30hod.
- e-mailem: kostrej@seznam.cz
- osobně na adrese Krajková 83, od 6:00-14:30hod.

Požadavky:

- znalost práce na PC - Excel, Word
- ŘP B
- trestní bezúhonnost
- čtení technické dokumentace
- praxe v oboru výhodou

Náplň práce:

- komunikace se zákazníkem
- objednávání hutního materiálu
- sledování výroby a zakázek

Pracovní doba dle domluvy

Místo výkonu práce:
- Michal Kostrej - Strojírna Krajková - Krajková 83, 357 08

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Michal Kostrej - 001, Krajková 83, 357 09 Habartov
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Michal Kostrej, IČ: 13874527
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Michal Kostrej, zaměstnavatel
telefon:+420 603 826 146