Řidič/ka nákladního automobilu / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

FirmaKOVOŠROT GROUP CZ a.s.
AdresaPapírnická 604/3, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2
ÚvazekHPP
Mzda130 Kč / hod.

Počátek výkonu práce: Děčín, Papírnická 604/3, Rozbělesy, 405 02 Děčín
Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- vzdělání: střední odborné s výučním listem, střední odborné
- ŘP skupiny C+E
- karta řidiče
- profesní průkaz
- strojní průkaz - výhodou
- dopravně psychologické vyšetření
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
- bezúhonnost

náplň práce:
- obsluha nákladního automobilu
- obsluha zdvihací ruky na automobilu
- základní údržba a opravy nákladního automobilu

Nabízíme:
stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích, dovolená navíc

Kontaktní osoba: Hana Novotná, první kontakt telefonicky na č. 606 790 093, nebo e-mailem: novotna@kovosrot.cz.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KOVOŠROT GROUP CZ a.s. - 02, Papírnická 604/3, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2
mzda, plat (hrubý):130 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:KOVOŠROT GROUP CZ a.s., IČ: 28674286
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Hana Novotná
e-mail:novotna@kovosrot.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.kovosrot.cz