Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaMPG Global Fresh s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda47 828 Kč

náplň práce: pokladní manipulace s peněžní hotovostí, samostatná práce na PC (databázové systémy, tabulkové procesory, textové editory, fakturace, účetní záznamy, kontroly náležitostí účetních případů, samostatné účtování pohledávek a závazků, zúčtování daní a dotací, sledování a evidování pokhybu finančních operací, kontrola bankovních zůstatků a hotovostí, platební a zúčtovací styk s bankou, zajišťování inventarizace majetku a závazků, personální a mzdové agendy.

Požadujeme:
aktivní znalost AJ, praxi v zemědělství - rostlinná výroba.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo si telefonicky domluvit osobní setkání.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):47 828 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MPG Global Fresh s.r.o., IČ: 24241920
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Harpal Singh
telefon:722 669 019
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Vrutice