Ošetřovatel (ka) prasnic / Chovatelé a ošetřovatelé prasat

  • Drupork Svitavy, a. s. - Makov, Makov 1, 570 01 Litomyšl
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování a práce se zvířaty
POŽADAVKY: Ošetřování a práce se zvířaty, dobrý vztah ke zvířatům, základní znalosti chovu prasnic,řidičský průkaz B, praxe vítána, životopis
NABÍZÍME: zajištění stravy, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, bezúročnou půjčku z FKSP, pracovní dobu 6:00-14:00 a dle dohody
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zaslat životopis)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Drupork Svitavy, a. s. - Makov, Makov 1, 570 01 Litomyšl
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Drupork Svitavy, a. s., IČ: 47452749
obory:
  • Zemědělství a lesnictví

kontaktní osoba:Jana Pokorná, účetní
telefon:+420 461 540 611
e-mail:pokorna.drupork@svi.cz
kontaktní adresa:5. května 2096/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2
webová stránka zaměstnavatele:http://www.drupork.cz