STROJNÍ ZÁMEČNÍK / STROJNÍ ZÁMEČNICE / Montéři kovových konstrukcí

  • Náchodská 2101, 549 01 Nové Město nad Metují 1
  • HPP
  • 25 000 Kč až 28 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce:
ruční a strojní opracování hliníkových profilů (pilování, řezání, ohýbání, vrtání); sestavování výrobků z hliníkových profilů (spojování šrouby, lepením, tmelením); provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení; ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí a dalších pomůcek.

Požadavky:
vyučení v oboru, technické myšlení, zručnost, přesnost, soustředěnost, aktivní přístup k zadaným úkolům, orientace ve výkresové dokumentaci.

Zaměstnanecké výhody: zajímavé finanční ohodnocení a odměny, příspěvky na stravné, penzijní připojištění, 25 dní dovolené.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: vrbova@alufront.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, zručnost
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Náchodská 2101, 549 01 Nové Město nad Metují 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: zajímavé finanční ohodnocení a odměny, příspěvky na stravné atd.
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:ALUFRONT, s.r.o., IČ: 60912910
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Irena Vrbová
e-mail:vrbova@alufront.cz