Traktorista v ŽV, krmivář/ka, ošetřovatel/ka zvířat / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

  • Agrodružstvo Zábřeh - prac., Rovensko 55, 789 01 Zábřeh
  • HPP
  • 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
traktorista v ŽV, krmení a ošetřování zvířat.

Požadavky:
ŘP sk. T, praxe v řízení traktoru, a praxe v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, UNIŠEKY. Pracovní doba: 4:00-13:30 hod. Kontakt: osobně po přechozí tel. domluvě, telefonicky po-pá 7-15 hod., e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Agrodružstvo Zábřeh - prac., Rovensko 55, 789 01 Zábřeh
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
datum ukončení pracovního poměru:20. 03. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:Agrodružstvo Zábřeh, IČ: 47673656
obory:
  • Zemědělství a lesnictví

kontaktní osoba:Petr Plutz, místopředseda představenstva
telefon:+420 732 374 108
e-mail:mzdy@agdz.cz