SVÁŘEČI / ZÁMEČNÍCI / Svářeči

  • Háj 365, 798 12 Kralice na Hané
  • HPP
  • 130 Kč až 150 Kč / hod.

Životopis zašlete na e-mail veronika.melzerova@micostelcom.cz nebo poštou na adresu společnosti. Více informací sdělí paní Mgr. Melzerová tel.: 582 307 503.
Požadavavky: vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe ve svařování CO2 (popř. hliník, nerez).

Náplň práce:
svařování kovů v ochranné atmosféře, zámečnické a montážní práce, manipulace s materiálem.

Nabízíme:
práci na HPP ve dvousměnném provozu Po-Pá, příspěvek na stravování, možnost stravování ve firemní kantýně, 5 dnů volna navíc, čisté pracovní prostředí, parkování v areálu firmy, firemní akce. Pracoviště: Háj 365, Kralice na Hané

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Háj 365, 798 12 Kralice na Hané
mzda, plat (hrubý):130 Kč až 150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:MICOS TELCOM s.r.o., IČ: 07506023
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Veronika Melzerová
telefon:+420 582 307 503
e-mail:veronika.melzerova@micostelcom.cz