Technik/čka L3 / Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

  • RACETEQ s.r.o. - Třebovice, Provozní 5492/3, 722 00 Ostrava 22
  • HPP
  • 16 280 Kč až 30 000 Kč

31136 Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů
ZamK
Pracoviště: Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice
Kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese pracoviště (volat po-pá 7:00 do 15:30 hod.)

Náplň práce:
pájení mikropájkou, měření osciloskopem a multimetrem, diagnostika vad, čtení schémat

Požadujeme:

- zájem a znalosti technického rázu
- zkušenost pájení s mikropájkou, měření osciloskopem, zručnost, dobrý zrak.

Nabízíme:
výkonnostní příplatek . Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- výborná zrnková káva na pracovišti
- flexipasy
- pouze ranní směny

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:RACETEQ s.r.o. - Třebovice, Provozní 5492/3, 722 00 Ostrava 22
mzda, plat (hrubý):16 280 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:RACETEQ s.r.o., IČ: 01739573
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Michaela Havlíková
telefon:+420 552 308 185
e-mail:service@raceteqcz.com