Montážní dělník/ce / Montážní dělníci výrobků z kovů

  • Tovární 325, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:

vzdělání technického směru výhodou; manuální zručnost; základní znalost čtení technické dokumentace; základy obsluhy PC; základní metody měření (metr, posuvné měřítko); ochotu učit se novým technologiím v naší firmě; spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Náplň práce:

jednoduché montážní práce dle výkresu; běžná údržba pracoviště; kontrola provedených výrobků dle výkresové dokumentace; dodržování technologie a postupů

Nabízíme:

práci ve stabilní zahraniční firmě; nástupní bonus 10.000 ,- Kč; zvyšování kvalifikace; závodní stravování; firemní školku; zdravotní bonus; příspěvek na dojíždění

Zájemci se mohouhlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: lucie.lacmanova@ssi-schaefer.com;
- telefonicky (07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 820 355

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tovární 325, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:05. 08. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: - firemní školka a zdravotní bonus
  • Jízdní výhody: - příspěvek
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: - nástupní bonus

jméno zaměstnavatele:SSI Schäfer s.r.o., IČ: 61060755
počet volných pracovních míst:10
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lucie Lacmanová
telefon:+420 581 820 355
e-mail:lucie.lacmanova@ssi-schaefer.com