Číšník, servírka, prodavač/ka / Číšníci a servírky

FirmaLázně Darkov, a.s.
ÚvazekHPP, DPČ, DPP
Mzda16 280 Kč

Popis nabídky práce:

pracovní náplň: obsluha pro bistro, terasa, zahrada
12-ti hodinové směny (krátký a dlouhý týden)
Hledáme spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost, praxe v oboru, zdravotní průkaz podmínkou, vhodné i jako brigáda

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 280 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 10. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
  • Jiné výhody: penzijní připojištění
  • Zvláštní prémie: osobní ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravovaní

jméno zaměstnavatele:Lázně Darkov, a.s., IČ: 61974935
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Maruniak
telefon:596 372 328
e-mail:[email protected]