Kaliči / Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů

FirmaM & V, spol. s r.o.
AdresaJasenická 2092, 755 01 Vsetín 1
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
kalení polotovarů+střídání v L/S týdnech s rovnáním, broušením nebo dělením polotovarů. Práce ve směnách dle rozvrhu směn- odlišný rozvrh v L/S týdnech(3-směnný/1-směnný).

Požadujeme:
dobrý zdravotní stav - rizikové pracoviště, samostatnost, zodpovědnost; vzhledem k povaze práce (fyzická zátěž) je pozice vhodná spíše pro muže. Technické a strojní obory výhodou, uchazeče zapracujeme.
Hlásit se: životopis e-mailem, poštou nebo osobní doručení na recepci Divize.
ov. 19.9.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:M & V, spol. s r.o., divize STIMZET, Jasenická 2092, 755 01 Vsetín 1
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:M & V, spol. s r.o., IČ: 43964095
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Zuzana Paráková
telefon:+420 571 878 702
e-mail:parakova@stimzet.cz