LEKTOR/KA V KREATIVNÍCH DĚTSKÝCH DÍLNIČKÁCH + OBSLUHA VSTUPNÍ POKLADNY / Lektoři dalšího vzdělávání

  • Venušina 897/5, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
  • DPP
  • 100 Kč až 120 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Práce na DPP - letní brigáda.

Náplň práce:
práce s dětmi, práce na pokladně a stánku (drobný prodej), běžná údržba parku, kreativní práce v dílničkách.

Požadavky:
manuální zručnost, vztah k dětem, spolehlivý a odpovědný přístup, flexibilita.
Vhodné i pro osoby zdravotně postižené, studenty, rodiče na mateřské dovolené, důchodce a všechny, kdo mají kladný vztah k přírodě, dětem a kulturním, sportovním či vzdělávacím aktivitám.
Práce i o víkendech.
Zaslat životopis e-mailem a do předmětu uvést vždy pozici, o kterou se ucházíte.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Venušina 897/5, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
mzda, plat (hrubý):100 Kč až 120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2019

jméno zaměstnavatele:První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú., IČ: 05461642
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výchova a vzdělávání

kontaktní osoba:Bc. Gabriela Tišerová
e-mail:info@ekoparkliberec.cz