PRODAVAČ/-KA / Prodavači potravinářského zboží

  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s Třebechovice, Žižkova 1378, 503 46 Třebechovice pod Orebem
  • HPP
  • 17 500 Kč

Popis nabídky práce:

PRODAVAČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Náplň práce:
příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny

Požadujeme:
praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, nevyučené v oboru zaučíme

Nabízíme:
přátelský kolektiv, možnost zkráceného úvazku, možnost spolupráce brigádně, stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Majda Jan, tel.: 731 698 989, e-mail: majda@musp.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:ZEMAN maso - uzeniny, a.s Třebechovice, Žižkova 1378, 503 46 Třebechovice pod Orebem
mzda, plat (hrubý):17 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2019

jméno zaměstnavatele:ZEMAN maso - uzeniny, a.s, IČ: 07387156
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jan Majda
telefon:+420 731 698 989
e-mail:majda@musp.cz