Strojní zámečník, mechanik strojů / Zámečníci strojů

FirmaAUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 538 Kč až 19 700 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
e-mail: [email protected],
osobně: Poklopová Michaela, Lžovická 301, Týnec nad Labem, každé pondělí 13 - 14:30 hod.

Pracovní náplň:

- ošetřování a údržba strojů a zařízení
- provádění oprav
- servis strojů
- montáž a demontáž zařízení a strojů
- ruční opracovávání strojních součástí.

Požadavky:

- Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat.
- Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu.
- Praxe v oboru vítána
- Flexibilitu.

Nabídka:
- Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem.
- Práce v kolektivu.
- Možnost profesní seberealizace.
- Možnost zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání.
- Finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu
- Firemní benefity - bonusy/speciální prémie, sleva na firemní služby.

Od 1.4.2020 doba neurčitá.

Pracovní doba:
6 - 14:30hod.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, loajálnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilita
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 538 Kč až 19 700 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: možnost profesního i platového růstu, prémie, sleva na firemní služby

jméno zaměstnavatele:AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o., IČ: 28968751
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Michaela Poklopová
e-mail:[email protected]