Konstruktér/Modelář / Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

FirmaCrystal BOHEMIA, a.s.
AdresaJiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- Kreslení výkresů v grafických programech AutoCAD nebo CATIA nebo CREO
- Vedení výkresové dokumentace ke strojům a zařízení
- Spolupráce s útvary výroby a údržby při opravách strojního zařízení
- Navrhování technických vylepšení strojů a zařízení vedoucích ke zlepšování spolehlivosti a ekonomičnosti provozu
- Navrhování technologických opatření vedoucích ke zlepšování technologických a pracovních postupů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru
- Znalost konstrukčních 2D/3D programů, AutoCAD nebo jiné podobné programy
- Schopnost samostatné tvorby modelů a výkresů
- Praxe v konstrukci strojů a zařízení
- Samostatnost, chuť do práce

Nabízíme:

- Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Prostor pro seberealizaci
- Možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti
- Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, firemní mobil i k soukromým účelům, možnost využití podnikoví chaty aj.)
- Školení, včetně adaptačního plánu
- Místo výkonu práce – lázeňské město Poděbrady
- Nástup ihned

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Crystal BOHEMIA, a.s., IČ: 28486722
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Kateřina Horsinková
telefon:+420 325 602 216
e-mail:personalni@crystal-bohemia.com