Skladník/prodejce / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • RICHTER + FRENZEL s.r.o. - pracoviště, Pražská 981, 393 01 Pelhřimov
  • HPP
  • 22 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
příjem a uložení zboží, organizační zajištění objednávek (příprava zboží, výdej), maloobchodní prodej a poradenství

Požadujeme:
praxe v oboru voda, topení, sanita velkou výhodou, oprávnění na VZV výhodou,komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, loajalita, uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:RICHTER + FRENZEL s.r.o. - pracoviště, Pražská 981, 393 01 Pelhřimov
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování

jméno zaměstnavatele:RICHTER + FRENZEL s.r.o., IČ: 61852325
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:František Morava
telefon:+420 777 780 594
e-mail:frantisek.morava@r-f.cz