Operátor výroby - servis, zpracování, třídění a distribuce oděvů / Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

  • Dvorská 1005, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
  • HPP
  • 23 000 Kč

Místo výkonu práce: Dvorská č.p. 1005, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Nástup dle dohody
Jednosměnný provoz od 6:00 do 14:30 hod..

Pracovní náplň:

- příjem a expedice oděvů
- zavádění oděvů do systému
- zažehlování etiket
- drobné opravy
Odpovědnost:
- dodržení kvality služeb (praní, sušení, skládání oděvů, čistících utěrek)
- dodržení výrobní dokumentace na předepsané úrovni
- převzetí zakázky
- přesné a včasné vyřízení zadaných zakázek a úkolů
- údržba výrobních zařízení a prostor, čistota a pořádek na pracovišti
- dodržování BOZP a požární ochrany

Požadavky:

- odborná příprava – středoškolské vzdělání (alespoň vyučen)
- odborné požadavky – obsluha a technologie praní
- spolehlivost, pečlivost
- dodržování kvality služeb

Nabízíme:
stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na dětský tábor, věrnostní bonus, docházkový bonus, možnost využiti firemního paušálu našeho mobilního operátora za zvýhodněných podmínek
Kontakt: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dvorská 1005, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvek na dopravu a další výhody

jméno zaměstnavatele:PEVI, s.r.o., IČ: 25961373
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Petra Urbanová
telefon:+420 465 350 045
e-mail:petra.urbanova@pevi.cz