TECHNIK/-ČKA ROBOTICKÝCH SEKAČEK / Technici elektronici

  • Palackého 127, 503 03 Smiřice
  • HPP
  • 22 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

TECHNIK/-ČKA ROBOTICKÝCH SEKAČEK
V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: obchod@v-garden.cz bližší informace na tel.: 775146597 nebo 775646597.

Požadavky:

Vzdělání středoškolské úplné nebo vysokoškolské elektro
Samostatnost a pečlivost
Manuální šikovnost
Komunikativnost a časová flexibilita
Samostatné myšlení
Řidičský průkaz B
Komunikativní znalost AJ
Znalost PC a určeného SW pro diagnostiku robotů

Náplň práce:

Testování a diagnostika vzniklých chyb u robotický sekaček
Návrhy realizací
Řešení reklamací a objednávání ND u výrobce

Nabízíme:

4 týdny dovolené
Příspěvek na stravování
Pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod
Adresa pracoviště: Palackého 127, Smiřice (Od 07/2019 adresa pracoviště: Lázně Bělohrad, DNV).

( POZOR v srpnu proběhne stěhování na novou adrasu - distribuční areál
Lázně Bělohrad - Dolní Nová Ves )

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Palackého 127, 503 03 Smiřice
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:V-GARDEN s.r.o., IČ: 27481778
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Josef Matouš
telefon:+420 775 646 597
e-mail:obchod@v-garden.cz