Práce v e-shopu se zaměřením na strojírenství, potravinářské technologie / Úředníci ve skladech

  • WATER 4 LIFE s.r.o. - pracoviště Humpolec, Pelhřimovská 1650, 396 01 Humpolec
  • HPP
  • 18 000 Kč až 22 000 Kč

Prodej dílů v potravinářském průmyslu se zaměřením na pivovarnictví.

Náplň práce:
lehká práce ve skladu, vyřizování objednávek, naskladňování zboží, optimalizace e-shopu www.indcom.cz, focení nových produktů, vytváření katalogových listů.

Požadujeme:
dobrá znalost práce na PC (výhodou znalost FlexiBee), SŠ technického zaměření výhodou - i pro absolventa, pečlivost, komunikativnost, aktivní přístup k práci podmínkou, znalost AJ nebo FJ výhodou.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:WATER 4 LIFE s.r.o. - pracoviště Humpolec, Pelhřimovská 1650, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: obědy hrazené zaměstnavatelem

jméno zaměstnavatele:WATER 4 LIFE s.r.o., IČ: 29289971
datum zveřejnění nabídky práce:včera 17. 08. 2019
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ing. Milan Janů
telefon:+420 739 518 466
e-mail:info@water4life.cz