Pracovník do živočišné výroby / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

FirmaFARMA ONDROUŠEK s.r.o.
AdresaMalhotice
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

krmení, stlaní a poklud hovězího mastného skotu.
Pozn.: Květen-listopad probíhá odchov stáda na pastvinách v blízkém okolí v přírodě.

Požadujeme:

ŘP sk. B,T, praxi a zkušenosti s chovem masného skotu.

Nabízíme:

Příspěvek na stravné, možnost ubytování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace.farma@seznam.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek) na čísle 774 162 892 - paní Vendula Orbanová

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:FARMA ONDROUŠEK s.r.o. - středisko Malhotice, Malhotice
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování: - příspěvek

jméno zaměstnavatele:FARMA ONDROUŠEK s.r.o., IČ: 27854311
obory:
  • Zemědělství a lesnictví

kontaktní osoba:Vendula Orbanová
telefon:+420 774 162 892
e-mail:prace.farma@seznam.cz