MECHANIK nákladních vozidel / Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

  • Brod 47, 261 01 Příbram 1
  • HPP
  • 25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pozice: MECHANIK nákladních vozidel
OC

Požadavky:
praxe v oboru (základní), řidičský průkaz sk C,E vítán, samostatnost, zodpovědný přístup. Po dohodě zájemcům uhradíme ŘP sk C,E.

Náplň práce:
oprava nákladních vozidel, manipulace s vozidly, zajištění oprav mimo republiku (výjezdy k opravám).
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na pojištění, stravenky
Nástup: možný ihned
Mzda: od 25 000,- do 35 000,- Kč
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606, e-mail: zdenek@dorys.cz
Místo výkonu: Brod č.p. 47, 261 01 Příbram 1

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Brod 47, 261 01 Příbram 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na pojištění, stravenky

jméno zaměstnavatele:DORYS CZ, s.r.o., IČ: 25712659
práce je vhodná pro:
  • cizince
profese:
  • Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Zdeněk Rys, kontaktní osoba
telefon:+420 777 747 606
e-mail:zdenek@dorys.cz