Lékař/ka - Oddělení klinické imunologie a alergologie / Ostatní lékaři specialisté

FirmaZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
ÚvazekHPP
Mzda32 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.

Náplň práce:
práce lékaře v zavedené alergologicko- imunologické ambulanci.

Požadujeme:
VŠ v oboru všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost v oboru alergologie a klinická imunologie. Spolehlivost, komunikativnost, odpovědnost. Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením. Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, stravenky, 2 sick days, 5 týdnů dovolené.
Kontakt: e-mailem či poštou zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi + kopii dokladů o dosaženém vzdělání.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2020

jméno zaměstnavatele:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, IČ: 71009361

kontaktní osoba:Kateřina Kuchyňová
telefon:603159783
e-mail:[email protected]