Pracovníci ostrahy - vrátní / Pracovníci ostrahy, strážní

  • Kollárova 665/28, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně 1
  • DPP
  • 2 500 Kč až 10 000 Kč

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Kollárova 665/28, 353 01 Mariánské Lázně. Nástup možný ihned. Zkrácený úvazek (dle domluvených služeb). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce:
fyzická ostraha budov (nikoliv obchody), lokalita Mariánské Lázně.

Požadujeme:
trestní bezúhonnost podmínkou, kvalifikační osvědčení "strážní" výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kollárova 665/28, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně 1
mzda, plat (hrubý):2 500 Kč až 10 000 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:EC Engineering, s.r.o., IČ: 64830403
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Miroslav Zach, vedoucí bezpečnostní služby
telefon:+420 737 236 069
e-mail:info@ec-engineering.cz