Automechanik nákladních vozů Horní Počernice / Mechanici a opraváři nákladních automobilů

  • Metrostav a.s. - 002, Bystrá 2243, Horní Počernice, 193 00 Praha 913
  • HPP
  • 110 Kč až 180 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Bystrá 2243, Praha - Horní Počernice
Kontaktní osoba: Kopecký Pavel, tel.: 724 360 015, Po - Pá 8-16 hod

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Co budete dělat:
- Provádění běžných oprav a údržby strojů a zařízení
- Provádění periodických prohlídek a revizí
- Evidence oprav a vypisování zakázkových listů
- Práce jsou vykonávány v dílenských prostorách, drobné a havarijní jsou operativně prováděny v místě poruchy na staveništi s denním návratem do Horních Počernic

Co požadujeme:
- nejlépe výuční list přímo v oboru, případně výuční list opravář zemědělské techniky, automechanik
- řidičské oprávnění alespoň B a T
- svářečský průkaz (plamen, oblouk) výhodou
- oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku
- praxe v oboru

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den nebo cestovní náhrady, celkem 5 týdnů dovolené a další 3 dny zdravotního volna, MultiSport kartu za 650,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, v případě potřeby se spolupodílíme na nákladech za vaše ubytování

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Metrostav a.s. - 002, Bystrá 2243, Horní Počernice, 193 00 Praha 913
mzda, plat (hrubý):110 Kč až 180 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Metrostav a.s., IČ: 00014915
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Pavel Kopecký
telefon:+420 724 360 015,Po-Pá8-16hod
kontaktní adresa:Koželužská 2450/4, Libeň, 180 00 Praha 8