ÚDRŽBÁŘ, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ / Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

  • Sobětice 75
  • HPP
  • 100 Kč / hod.

POŽADUJEME: svářečský průkaz, řidičský průkaz sk. B, T, průkaz na VZV, časová flexibilita
VÝHODOU:praxe v oboru, vyučení v oboru, vyhláška 50
NÁPLŇ PRÁCE: údržbář pro střediska živočišné a rostlinné výroby, opravář zemědělských strojů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové benefity, vánoční benefit, možnost ubytování pro zaměstnance, náborový příspěvek až 10 000 Kč
KONTAKT: p. Ceplecha 725 528 367 (volat 7 - 15 hodin)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sobětice 75
mzda, plat (hrubý):100 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:STATEK SOBĚTICE s. r. o., IČ: 46886087
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Josef Ceplecha
telefon:+420 725 528 367
e-mail:josef.ceplecha@usovsko.cz