Plánovač výroby / Úředníci ve výrobě

FirmaTamala system a.s.
AdresaHasičská 870, 357 31 Horní Slavkov
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Způsob kontaktu uchazeče
- e-mailem: jana.uresova@tamala.cz
- telefonicky na tel: 720 944 202

Náplň práce:

- plánování předvýrobních etap a plánování výroby
- zpracování časových postupů při realizaci výroby

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání
- praxe v oboru
- spolehlivost, schopnost samostatné práce

Pracovní doba:
- 6:00 hod. - 14:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- měsíční bonusové ohodnocení

Místo výkonu práce: Hasičská 870, 357 31 Horní Slavkov

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tamala system a.s. - 001, Hasičská 870, 357 31 Horní Slavkov
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Tamala system a.s., IČ: 04508149
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jana Urešová
telefon:+420 720 944 202
kontaktní adresa:Pod Kotlářkou 151/3, Košíře, 150 00 Praha 5