Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

FirmaBÜTTNER s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 100 Kč až 24 300 Kč

Popis nabídky práce:

Není vhodné pro mladistvé.

První kontakt:
Lukeš Milan, tel.: 739 350 384, po - pá 8:30 - 15:30 hod,
e-mail: [email protected],
osobně: po - pá 8:30 - 14 hod, Tuchorazská 1347, Český Brod.

Náplň práce:

Jedná se o práci s drobnými díly a to o čištění, plnění, polepování, etiketování, balení.

Požadavky:

Odpovědnost, samostatnost, zručnost, dobrý zdravotní stav, hlavně zrak.

Pracovní doba:
6 -14 hod, 14 - 22 hod, 22 - 6 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Výkonostní bonus až 6.000 Kč/měsíc, docházkový bonus až 3.000 Kč/měsíc.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, dobrý zdravotní stav - hlavně zrak, odpovědnost, zručnost, samostatnost
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 100 Kč až 24 300 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: výkonnostní bonus až 6000 Kč/měsíc, docházkový bonus až 3000 Kč/měsíc

jméno zaměstnavatele:BÜTTNER s.r.o., IČ: 25608045
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Milan Lukeš
telefon:739 350 384
e-mail:[email protected]