Elektroinženýr / Inženýři elektrotechnici a energetici

FirmaJANKA ENGINEERING s.r.o.
AdresaVrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512
ÚvazekHPP
Mzda33 000 Kč

místo výkonu práce: Vrážská č.p. 143, Radotín, 153 00 Praha 512
kontakt: Salačová Eva DiS., tel.: 725980356, e-mail: eva.salacova@manag.com
Hrubá měsíční mzda: od 33 000 - 38 000Kč.

Náplň práce:
příprava dokumentace elektro pro jednotky AHU, ICL, HVAC, tvorba a úprava elektrických schémat, zkušenosti s prací v SolidWorks Electrical - vítána, vývoj a odladění MaR pro AHU jednotky, testování jednotek RAIL a ICL, servisní zásahy do RAIL jednotek, návrh a realizace jednoduchých rozvaděčů pro potřeby firmy, tvorba návodek a pracovních postupů pro montáž elektro, podpora zkušebny při zkoušení výrobků, spolupráce při stanovení technických podmínek výroby v oblasti elektro

Požadujeme:
SŠ/ VŠ elektrotechnického směru, praxe na pozici elektrotechnika min. 2 roky, praxe v oblasti tvorby elektrických schémat NUTNÁ, orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci, znalost modulů TPV v běžných ERP systémech (např. Helios, Altec, TPV2000 atd.), znalost SAP výhodou, znalost cizího jazyka vítána, vyhláška 50/1978 Sb. minimálně paragraf 6, aktivní přístup k řešení problémů
V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail: eva.salacova@manag.com a do předmětu zprávy uveďte Elektroinženýr - JANKA Radotín, a.s.

zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv, nástup možný ihned

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512
mzda, plat (hrubý):33 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:JANKA ENGINEERING s.r.o., IČ: 27912612
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Eva Salačová, DiS.
telefon:+420 725 980 356
e-mail:eva.salacova@manag.com