MANIPULANT - SKLADNÍK / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-001, Svárovská 620, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
  • HPP
  • 21 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- zajišťuje materiálový tok produktů
- plnění právních požadavků a požadavků interní dokumentace a systémů řízení v oblasti ISO, QMS, ekologie, BOZP, PO
- plnění dalších pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

- znalost požadované práce
- platné osvědčení VZV
- ŘP sk. B
- fyzická zdatnost - těžší břemena
- výhodou vazačské zkoušky
- schopnost pracovat v týmu
- dobré vystupovaní, respekt a pracovitost
- znalost procesů výroby, manipulace a jejich dodržování
- zodpovědnost, spolehlivost
- připravenost pracovat na směny nebo dle požadavku zaměstnavatele
- schopnost vzdělávat se
- flexibilita.

Nabízíme:

- možnost seberealizace a profesního růstu
- perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová: 774 287 533, 482 710 520
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-001, Svárovská 620, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BUSCH VÝROBA CZ s.r.o., IČ: 26979012
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Bc. Lucie Sehnoutková
telefon:+420 778 775 852
e-mail:lucie.sehnoutkova@buschvyroba.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.busch.de