Operátoři lakovny / Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

FirmaDoosan Bobcat EMEA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pozice: operátoři lakovny
OC

Náplň práce:
Manuální práce na lince lakovny - příprava dílů pro lakování

Požadujeme
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 19 000,- Kč
Kontakt:Tardovský Pavel, tel.: 722 465 658, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Doosan Bobcat EMEA s.r.o., U Kodetky č.p. 1810, Dobříš

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, pečlivost,spolehlivost,dochvilnost,fyzická zdatnost,ochota pracovat ve směnném p
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů
  • Jiné výhody: dotované stravování, stravenky,
  • Jízdní výhody: svozová doprava

jméno zaměstnavatele:Doosan Bobcat EMEA s.r.o., IČ: 26489201
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • cizince

kontaktní osoba:Pavel Tardovský
telefon:606 754 482
e-mail:[email protected]