Přípravné práce / Pomocní dělníci ve výrobě

  • Lipová 622/1, 352 01 Aš 1
  • HPP
  • 13 400 Kč až 16 300 Kč

Místo výkonu práce: Lipová 622/1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá, výjimečně So (ranní směna 6:00-14:00 h, odpolední směna 14:00-22:00 h).

Náplň práce:
připravování kovových dílů před lakováním (umytí, popř. utěsnění, zamaskování závitů šroubem nebo maskovací páskou, zavěšení na vůz).

Požadujeme:
vhodnější pro osoby manuálně zručné, spolehlivost, flexibilita, znalost AJ na úrovni B1 výhodou (není však podmínkou).

Nabízíme:
po záuční době (osobní ohodnocení, přítomnostní bonus, stravenky 100 % hrazené zaměstnavatelem). Kontakt pro zájemce: osobně na adrese pracoviště (8:00-10:00 h).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lipová 622/1, 352 01 Aš 1
mzda, plat (hrubý):13 400 Kč až 16 300 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BeLur ARTtec s.r.o., IČ: 26354560
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Dagmar Wilhelmová
telefon:+420 778 004 107
e-mail:wilhelmova@belur.de