VEDOUCÍ VÝROBY / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

  • GM Plast, s.r.o..., Žešov 135, 796 01 Prostějov 1
  • HPP
  • 21 000 Kč

Nástup ihned. Vhodné pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Životopis zašlete na e-mail rehulkova@gmplast.cz. Více informací sdělí paní Řehulková tel.: 724 931 035.
Výrobní firma v Žešově přijme pracovníka na pozici vedoucí výroby.

Náplň práce:
denní rozpis směn, plán dovolených, plán výroby, objednávání materiálů, elektronická evidence výroby a produkce, příprava zboží na vývoz apod.

Požadujeme:
pokročilá znalost MS excel, zkušenosti s vedením pracovníků.
Výhodou: praxe s gumárenskou či plastikářskou výrobou.

Nabízíme:
příspěvek na stravné, možnost mimořádných prémií, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:GM Plast, s.r.o..., Žešov 135, 796 01 Prostějov 1
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 04. 2019

jméno zaměstnavatele:GM Plast, s.r.o., IČ: 25341111
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Nela Řehulková
e-mail:rehulkova@gmplast.cz